Web Tasarım

Günümüzde bir çok firmanın web sitesi, kullanıcıların ve firmaların ihtiyaçlarını karşılamakta yetersiz kalmaktadır. Bu durum, firmalar ve müşteriler tarafından bir çok olumsuzluğuda beraberinde getirir. Bunların en başında müşterilerin arama motoru sonuçlarında internet sitenizi bulamaması, internet sitenizi bulsa dahi siteniz içerisinde istediği içeriğe ulaşamaması gelmektedir.

Oysa bir web sitesi, kullanıcıların arama sonuçlarına cevap verecek, aradığı ürünü, hizmeti veya bilgiyi de kolayca bulmasını sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır. 2008 yılından bu yana Etki Ajans olarak web sitesi taleplerinizi profesyonel bir şekilde karşılıyor, firmanızın web sitesini ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda geliştiriyoruz.

Web siteniz tamamlanıp yayınlandıktan sonra da sizleri yalnız bırakmıyor, sitenizin yönetim aşamasında teknik destek ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Herhangi bir ekleme, çıkarma ve güncelleme işlemi yapmak istediğinizde 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz, deneyimli müşteri temsilcileri ile iletişime geçebiliyorsunuz. Bu sayede web siteniz de güncelliğini koruyacak, firmanızı müşterilerinize en iyi şekilde sunuyor olacaksınız.

Dinamik Web Sitesi

Sürekli güncellenmesi veya değişiklikleri kullanıcı tarafından yapılması gereken bir web tasarımı, amaca uygun bir programlama alt yapısı ve bir yönetim paneli ile hazırlanır. Bu yapıdaki bir sitede değişiklikler hızlı yapılarak sitenin daha güncel kalması sağlanır.

Statik Web Sitesi

Eğer ihtiyaçlar güncelleme gerektirmiyorsa, daha düşük maliyetler sunmak için, içinde program olmayan statik web tasarımı kurgulanır. Güncelleme yapılması gerektiğinde Etki Ajans ekibi size gereken desteği verecektir.